فرآیند تولید کردن دقیق که به وسیله انتشار اکوستیک کنترل می شود فرآیند تولید کردن دقیق که به وسیله انتشار اکوستیک کنترل می شود

دسته : پژوهش های دانشگاهی

فرمت فایل : pdf

حجم فایل : 21 KB

تعداد صفحات : 24

بازدیدها : 269

برچسبها : پروژه تحقیق مبانی نظری

مبلغ : 5000 تومان

خرید این فایل

فرآیند تولید کردن دقیق که به وسیله انتشار اکوستیک کنترل می شود

دانلود مقاله ISI ترجمه شده فرآیند تولید کردن دقیق که به وسیله انتشار اکوستیک کنترل می شود

دانلود مقاله ISI ترجمه شده فرآیند تولید کردن دقیق که به وسیله انتشار اکوستیک کنترل می شود

عنوان انگلیسی :

Precision manufacturing process monitoring with acoustic emission

عنوان فارسی :

فرآیند تولید کردن دقیق که به وسیله انتشار اکوستیک کنترل می شود


فهرست موضوعات مقاله :

خلاصه
مقدمه
ضروریات برای تکنولوژی حس گر در مقیاس دقیق
منابع برای AE در تولید دقیق
کنترل کردن پوشش چرخ خردکن بر اساس AE
ترسیم کردن توپوگرافی چرخ خرد کننده
مکانیسم پوشش چرخ
کنترل آسیاب بر اساس AE
کنترل کردن پلاناریزیشن مکانیکی ـ شیمیایی بر اساس AE
نوشتن دقیق برش های نازک انجام شده با CMP
مسیر نقطه پایانی برای CMP بر اساس  AE
کنترل کردن ماشین فوق دقیق بر اساس AE
کنترل کردکن چرخش فوق دقیق از مس کریستال تنها
کنترل کردن چرخش فوق دقیق از پلی کریستالین
نتیجه گیری

چکیده انگلیسی :

 Abstract

Current demands in high-technology industries such as semiconductor, optics, MEMS, etc. have predicated the need for manufacturingprocesses that can fabricate increasingly smaller features reliably at very high tolerances. In situ monitoring systems that can be used tocharacterize, control, and improve the fabrication of these smaller features are therefore needed to meet increasing demands in precision andquality. This paper discusses the unique requirements of monitoring of precision manufacturing processes, and the suitability of acousticemission (AE) as a monitoring technique at the precision scale. Details are then given on the use of AE sensor technology in the monitoring ofprecision manufacturing processes; grinding, chemical–mechanical planarization (CMP) and ultraprecision diamond turning in particular.q 2005 Elsevier Ltd. All rights reserved.Keywords: Acoustic emission; Precision; Process monitoring

چکیده و کلمات کلیدی این مقاله:

ضروریات کنونی در صنایع با تکنووژی بالا مانند نیمه هادی ، اپتیک MEMS ، غیره ، نیازی برای فرایندهای تولیدی اظهار داشته که بتوانند مشخصه های کوچکتر خیلی زیادی را به طور قابل اطمینان در مقاومت خیلی بالا تولید کنند ، در سیستم های در حال کنترل که می توانند برای شناسایی ، کنترل و بهبود بخشیدن تولید این مشخصه های کوچکتر که برای برآوردن ضروریات زیاد در دقت و کیفیت مورد نیاز می باشند این نوشته در مورد ضروریات منحصر به فرد از کنترل کردن فرایندهای تولیدی دقیق و مناسب بودن انتشار اکوستیک (AE ) را به عنوان یک تکنیک کنترل در مقیاس دقیق بحث می کند ، سپس جزئیات روی  استفاده از تکنولوژی حس گر AE در کنترل کردن فرآیندهای تولید دقیق داده می شوند ؛ مخصوصاً خرد کردن ، برنامه ریزی مکانیکی ، شیمیایی خیلی دقیق.

ترجمه بخشی از مقاله :

 ۱ مقدمه

ضروریات کنونی درصنایع با تکنولوژی بالا مانند نیمه های ، اپتیک MEMS و غیره نیازی برای فرایندهای تولیدی اظهار داشته که بتوانند مشخصه های کوچکتر خیلی زیادی را به طور قابل اطمینان در مقاومت خیلی بالایی تولید کنند . این نیاز رو به افزایش برای توانایی جهت تولید مشخصه ها در کوچکترین مقیاس های طولی و دقت بیشتری می تواند در منحنی تانیگاچی ارائه شود ( شکل ۱ ) که توضیح می دهد که کوچکترین صحت قابل حصول ( و در نتیجه ، کوچکترین مشخصه قابل تولید ) به عنوان یک عملکردی از زمان کاهش می یابد . در سیستم های کنترل شونده که می توانند برای شناسایی کردن به کنترل و بهبود بخشیدن تولید این مشخصه های کوچکتر مورد استفاده قرار بگیرند که برای برآوردن نیازهای رو به افزایش در دقت و کیفیت مورد نیاز می شوند . کنترل کردن بر اساس حس گر ، اطلاعات با ارزشی درباره فرایند تولیدی می دهد که می تواند به عنوان هدف دوگانه از کنترل فرایند و کنترل کردن کیفیت عمل کند و در نتیجه بخشی از هر محیط تولیدی خواهد بود که به طور کامل اتومات شده است . به هر حال ، برای هر حس گر که می خواهد به عنوان یک ابزار کنترلی استفاده شود ، یک اندازه بالای از اطمینان و اعتماد در مشخص کردن و فرایند تولید مورد نیاز می باشد . همانطور که در مرور مقاله قبلی به وسیله دورنفلید و دیگران توضیح داده شد ، انتشار اکوستیک (AE ) یک میزان بالایی از اطمینان را در شناسایی پدیده های متعدد مرتبط با جابجایی مواد توضیح داده است ، مخصوصاً در مقیاس کوچک ، از این رو به مناسب بودن برای کنترل فرایند تولید دقیق اعتبار می دهد . این کار حساسیت AE را در سه نظام تولیدی مختلف توضیح می دهد که در منحنی تانیگاچی ترسیم شده است ، مقیاس های خیلی دقیق ، سنتی / نرمال ( شکل ۱ ) .


دانلود رایگان فایل انگلیسی با فرمت PDF

دانلود رایگان مقالات سایت الزویر

اطلاعات:

این مقاله ی ساینس دایرکت از انتشارات و سری مقالات الزویر (سایت Elsevier) بوده و متعلق به مجله مجله بین المللی ماشین ابزار و تولید (International Journal of Machine Tools & Manufacture) در نشریه الزویر میباشد. همچنین این مقاله در دانشگاه تولید پیشرفته با هسته سائو پائولو، سائو کارلوس کشور برزیل کشور تهیه گردیده است.

ترجمه سلیس و روان این مقاله (با فرمت ورد و با قابلیت ویرایش کامل) آماده خرید و دانلود آنی میباشد.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه :

ترجمه مقاله با عنوان کنترل تولید پویا

ترجمه مقاله تئوری محدودیت ها و حسابداری

ترجمه مقاله سیستم های ترمز ضد قفل (ABS)

مزایای عملکرد تولید در اجرای تولید به هنگام JIT

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید

پیام سیستم

ورود همکاران

رمز عبور را فراموش کرده ام