یک مرور از حسابداری افزوده و تکنیک های گردش پول نقد برای استفاده در ارزیابی دارایی یک مرور از حسابداری افزوده و تکنیک های گردش پول نقد برای استفاده در ارزیابی دارایی

دسته : حسابداری

فرمت فایل : doc

حجم فایل : 56 KB

تعداد صفحات : 33

بازدیدها : 259

برچسبها : پروژه تحقیق مبانی نظری

مبلغ : 7000 تومان

خرید این فایل

یک مرور از حسابداری افزوده و تکنیک های گردش پول نقد برای استفاده در ارزیابی دارایی

یک مرور از حسابداری افزوده و تکنیک های گردش پول نقد برای استفاده در ارزیابی دارایی

یک مرور از حسابداری افزوده و تکنیک های گردش پول نقد برای استفاده در ارزیابی دارایی


قسمتی از متن:

چکیده:

هدف: هدف از این مقاله تحقیق مفاهیم حسابداری از ارزیابی و جهت تحقیقات حسابداری از لحاظ توسعه مدل های ارزیابی می باشد. همچنین این تحقیق برخی از این مدل ها را شبیه سازی می کند. بعلاوه، مدل تخفیف تقسیم شده، یک مدل مالی است که شالوده تعدادی از مدل های پایه ای حسابداری بوده که بحث می شود.

 

طرح/ روش شناسی/ روش کار: اهداف توسط ارزیابی متون برای مدل های حسابداری و شواهد تجربی برای مدل حاصل شد. روش کار نیز شبیه سازی مدل ها را تحت شرایط مختلف برای یافتن ارزیابی پیش بینی تلفیق می کند.

 

یافته ها: مشاهده شده است که مدل های حسابداری پیش بینی می کند که اصول منتج شده (افزوده) در افزایش اختلافات بین ارزش ثبت شده و ارزش بازار سرمایه نقشی ایفا می کند. برخی از مدل های ارزیابی متداول مثل مدل اطلاعات خطی Feltham- Ohlson اصول منتج شده را مثل محافظه کاری تلفیق می کند. به طوریکه شواهد تجربی برای این مدل ها ترکیب شده، یک چارچوب نظری را برای تلفیق اصول افزوده در مدل های ارزیابی حسابداری فراهم می کند.

 

استنباط های عملی: این مقاله وکلایی را با یک تصویر از مدل های مختلف و محدودیت های آنها ارائه می کند.

 

ابتکار/ ارزش: این مقاله یک تصویر جامع از وضعیت مدل های ارزیابی حسابداری را ارائه کرده و یک نهاده برای پیشرفت بیشتر این مدل ها فراهم می کند.


 

مقدمه:

ارزیابی شرکت ها و سهام های آنها از علایق عمده برای سرمایه گذاران، تحلیلگرها و محققین می باشد. در حقیقت روزنامه financial press با اخباری اشباع شده است که اثر مستقیم یا غیر مستقیم روی یک ارزیای از شرکت می گذارد. با علاقه در مورد موضوع ارزیابی و قیمت گذاری اوراق بهادار، تحقیقات نظری و تجربی قابل توجهی در مورد جنبه های مختلف ارزیابی و قیمت گذاری انجام شده است.

در طی قرن گذشته نمونه های مالی و حسابداری متعددی برای قیمت گذاری مختلفی است که مدل های پایه ای حسابداری را در ارزیابی سرمایه به منظور توضیح کاربرد آنها و محدودیت در ارزیابی سرمایه، به کار می گیرند.

این مقاله این مدل های بر پایه حسابداری را با روش های مالی بر پایه بازار جهت گیری کننده جریان سرمایه مقایسه کرده و شبیه سازی هایی را فراهم می کند. یک ارتباط داخلی بین این مدل ها وجود دارد. حسابداری و مدل های بر پایه بازار ممکن است به اندازه ای که اول تصور می شد متفاوت نباشند.

بسیاری از مثال های ارزیابی حسابداری مثل قیمت برای درآمدهای چندگانه به طور اصلی با زمینه مالی مرتبط می باشد. دانستن انواع زیاد مدل های ارزیابی برای نظریه پردازان و وکلا علاقمند به ارزیابی بسیار اهمیت دارد.

به طور سنتی، مدل های ارزیابی بر پایه حسابداری به دو شاخه متمایز تقسیم می شود. یک دسته از تفکراتی که حول مقیاس های حسابداری معروف تحلیلی (مقدم) می چرخد، در حالیکه دسته دیگر از تفکرات یک شرکت را بر اساس داده های حسابداری پیش بینی شده به صورت pro forma یا گردش مالی ارزیابی می کند. این مقاله مدل هایی را از هر دو دسته از عقاید را که پشتیبانی های نظری و شواهد ذکر شده در تایید این مدل ها را آزمایش می کند، مرور می نماید. مقاله به چهار بخش تقسیم می شود. بخش اول یک مقدمه در مورد موضوع ارائه می کند. بخش دوم با توسعه نظریه ارزیابی درون زمینه مالی سر و کار دارد. بخش سوم مدل های ارزیابی بر اساس داده های حسابداری پیش بینی شده را جستجو می کند، به طور کامل مدل عایدی باقی مانده را مرور می کند، همچنین مدل های حسابداری افزاینده بسیار موثر را به طور بسیار ساده بیان می کند. بخش چهارم مدل های ارزیابی را بر اساس داده های حسابداری گذشته را آزمایش می کند، با یک مرور کلی از مدل های اطلاعات خطی ohlson و Feltham-ohlson و شبیه سازی های این مدل ها را ارائه می کند.


خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه :

حسابداری در ایالات متحده

حسابداری تكنولوژی جدید در سیستم های پرداخت قراردادی بیمارستان ها

بررسی شركتهای حسابداری

7 مقاله حسابداری 4

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید

پیام سیستم

ورود همکاران

رمز عبور را فراموش کرده ام