مقاله ایمنی تعاریف و تابلوهای هوشمند مقاله ایمنی تعاریف و تابلوهای هوشمند

دسته : پژوهش

فرمت فایل : doc

حجم فایل : 22 KB

تعداد صفحات : 37

بازدیدها : 186

برچسبها : دانلود مقاله

مبلغ : 4500 تومان

خرید این فایل

مقاله ایمنی تعاریف و تابلوهای هوشمند

مقاله ایمنی تعاریف و تابلوهای هوشمند

مقاله ایمنی تعاریف و تابلوهای هوشمند

فهرست:

مدیریت ایمنی تعاریف

ایمنی تعاریف صنعتی

تابلوی هوشمند مدیریت انرژی ساختمان

اجزای اصلی تشکیل دهنده تابلوی هوشمتد الکترونیک

ابعاد و قیمت فروش تابلوهای پیام نما ( متن متحرک )

..............................................................

چکیده:

مدیریت ایمنی تعاریف

مدیریت ایمنی ابزار تصمیم گیری در بهبود عملكرد مستمر یك سیستم است كه در آن حفظ جان انسان‌ها به عنوان هدف غایی تعریف می‌شود. در سیستم حمل و نقل نیز بخش ایمنی همواره جایگاه خاصی داشته است ولیكن امروزه با توجه به شناسایی و بروز انواع خطرات و بحران‌های ناشی از آن كه تا پیش از این از یك سو برخورد با آنها در سیستم ایمنی تعریف نشده بود و از سوی دیگر در حد توان بخش ایمنی سازمان نبوده است، مطرح گردیده. جهت مقابله با این خطرات از شیوه‌های مدیریت ریسك و مدیریت بحران در سطوح بالای سازمان به صورت غیرمنسجم استفاده می‌گردد.

جهت برخورد ساختار یافته با خطرات و حوادث ناشی از آن لازم است تا از مدیریت ایمنی، بحران و ریسك در كنار یكدیگر استفاده شود. در این مطالعه با بررسی هر یك از این روش‌های مدیریتی از لحاظ مراحل، فرآیندها و حیطه عملكرد به مقایسه كاركرد آنها بر حسب سه شاخص محدوده تحت پوشش، چرخه مدیریت و نوع و منشأ خطرات پرداخته شده است. سپس جایگاه و نقش هر كدام از این شیوه‌ها در برخورد با خطرات و حوادث منتج شده از آنها در سه بخش شناخت، برنامه‌ریزی و عملیات مشخص گردیده. در نتیجه نظام ساختار یافته‌ای جهت برخورد با خطرات و حوادث ناشی از آن با بهره‌گیری از سه شیوه مدیریتی ذكر شده ارائه گردیده است كه در آن مدیریت ریسك همانند چتری مدیریت ایمنی و مدیریت بحران را دربرمی‌گیرد...

...

در عصری كه مهمترین دغدغه و كشمكش جهان دستیابی به انرژی‌های پایدار ارزان قیمت است به هدر دادن و اتلاف این انرژی‌ها به دور از انصاف می‌باشد. اگر چه در حال حاضر روند رشد مصرف انرژی برق یكی از مهمترین چالش‌های پیش‌روی وزارت نیرو است و در سیاست‌های اخیر دولت نیز بر ضرورت استفاده از دستاوردهای علمی و فنی به عنوان یكی از راهكارهای مناسب برای صرفه‌جویی در این صنعت تاكید شده است اما آیا تا به حال تمهیدات جدی در راستای این سیاست‌ها اندیشیده شده است؟

در شرایطی كه در نقاط مختلف جهان سالانه میلیاردها دلار برای پیشبرد پروژه‌های مختلف اختصاص می‌دهند تا با پرداخت یارانه و ابداع شیوه‌های اقتصادی كم‌هزینه حداقل طی ۱۰ سال آینده، هزینه تولید هر واحد انرژی را كاهش دهند و در نهایت بتوانند سوخت پاك را رقیب سوخت‌های فسیلی كنند ایران برای حفظ و نگهداری از نوآوری‌های بومی خود چه برنامه‌ریزی داشته است؟

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه :

پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان

پروژه طراحی وساخت سیستم ضبط و پخش سیگنال با میکروکنترلر AVR و کارت حافظه ی MMC

مقاله سیستم های نمایش اعداد در سیستم های كد گذاری

پایان نامه و پروژه ارشد تبرید خورشیدی

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید

پیام سیستم

ورود همکاران

رمز عبور را فراموش کرده ام