سمینار حافظه های مبتنی بر فناوری سیستم های میکروالکترومکانیکی سمینار حافظه های مبتنی بر فناوری سیستم های میکروالکترومکانیکی

دسته : سمینار کامپیوتر

فرمت فایل : docx

حجم فایل : 3408 KB

تعداد صفحات : 26

بازدیدها : 218

برچسبها : حافظه مبتنی بر MEMS سیستم میکروالکترومکانیکی

مبلغ : 22500 تومان

خرید این فایل

سمینار حافظه های مبتنی بر فناوری سیستم های میکروالکترومکانیکی

دانلود تحقیق و سمینار نگاهی بر حافظه های مبتنی بر MEMS (سیستم های میکروالکترومکانیکی)، موارد تحقیقاتی و مسائل جاری

فایل حاضر که پیش روست با عنوان نگاهی بر حافظه های مبتنی بر MEMS، موارد تحقیقاتی و مسائل جاری تهیه گردیده و دارای یک فایل پاورپوینت قابل ویرایش ، فایل پی دی اف مربوطه ، فایل ورد تحقیق حاضر و فایل پی دی اف زبان انگلیسی این تحقیق می باشد. لازم به توضیح است که این سمینار به صورت جامع و با توضیحات کامل ، تصاویر ، نمودارها و جداول مربوطه می باشد.

حافظه های فناوری سیستم های میکروالکترومکانیکی

چکیده

فن آوری های جدید ذخیره سازی بر اساس سیستم های میکروالکترومکانیکی (MEMS) به عنوان مکملی بر حافظه سلسله مراتبی در حال ظهور است. این مطالعه تحقیقات اخیر در مورد یکپارچه سازی این فناوری جدید را به سیستم های کامپیوتری از چهار سطح دستگاه، معماری، سیستم و نرم افزار بررسی می کند. علاوه بر این، چند موضوع تحقیق بالقوه در ذخیره سازی MEMS شناخته شده است که شامل موارد زیر است: بهره برداری از نوکهای غیرفعال خواندن / نوشتن برای انجام واکشی اولیه، دسترسی بازگشتی برای ثبت زمان جستجو، طراحی تحمل خطا در داخل دستگاه های ذخیره سازی، مدل سازی مصرف انرژی، بازنگری در الگوریتم های بهینه سازی موجود دیسک نوع I / O.

تحقیق حافظه های مبتنی بر MEMS

فهرست مطالب

چکیده

مقدمه

مبانی ذخیره سازی مبتنی بر MEMS

عملیات عمومی خواندن / نوشتن

طرح بندی داده ها

نقاط قوت و ضعف

تحقیقات کنونی

سطح دستگاه

جایگذاری پویای داده

مدل سازی وسیله

بقای انرژی

سطح طراحی

سطح سیستمی

برنامه ریزی I/O

حفاظت برق

مقاومت در برابر خرابی

سطح کاربردی

بحث درباره مسائل جاری

انجام واکشی از پیش

دسترسی معکوس

مقاومت در برابر خرابی

مدل سازی مصرف برق

بررسی مجدد برخی تکنیک های بهینه سازی دیسک

نتیجه گیری

فهرست مراجع

--------------

بخشهایی از متن تحقیق دانلودی

مبانی ذخیره سازی مبتنی بر MEMS

این بخش به توصیف مکانیزم اصلی دستگاه های ذخیره سازی مبتنی بر MEMS و مقایسه ویژگی های فیزیکی آنها با دیسک های معمولی می پردازد.

عملیات عمومی خواندن / نوشتن

ذخیره سازی MEMS دارای یک ساختار MEMS است که به صورت مکانیکی واسطه های ذخیره سازی را حرکت می دهد. به طور خاص، یک ساختار MEMS شامل ساختار مکانیکی بسیار کوچک متعدد در محدوده 10 -1000 میکرومتر است. این ساختار کوچک ساخته شده بر روی سطح قرص سیلیکون می تواند خم شود، و یا در پاسخ به نیروهای محرک الکترواستاتیک و یا الکترومغناطیسی منحرف شود.

بررسی تکنیک های بهینه سازی دیسک

بررسی مجدد برخی تکنیک های بهینه سازی دیسک

سیستم مدیریتی I/O به طور پیوسته به منظورکاهش شکاف عملکردی بین دیسک و پردازنده ها بهینه سازی می شود. در صورتیکه مسافت فیزیکی بین مقصد و مکان جاری مبدأ خواندن و نوشتن، زمان دسترسی در ذخیره ساز MEMS و دیسک ها را معین می کند، فرآیندهای دسترسی و مشخصات ویژگی آن ها کاملاً متفاوت است. هم چنین، راندمان الگوریتم های بهینه سازی بر اساس نوع دیسک هم باید مجدداً آزمایش شود. برای مثال، اخیراً Wang et al نوشتن مشتاقانه را پیشنهاد می کند که داده های جدید را به منظور آزاد کردن بخش های نزدیک مراکز اخیر هد دیسک، می نویسد و آن ها را بعداً تشخیص می دهد. در حالیکه نوشتن مشتاقانه نهفتگی همزمان نوشتن بر روی دیسک را کاهش می دهد، بالاسری تشخیص و مدیریت تکه تکه کردن را هم معرفی می کند. در ذخیره ساز MEMS، بالاسری اتخاذ این طرح را توجیه نمی کند، زیرا ذخیره ساز MEMS زمان پیگردی خیلی کوچک تری دارد.

نتیجه گیری

در این بررسی، به تشریح ذخیره سازی بر اساس MEMS پرداختیم که یک تکنولو ژی ذخیره سازی با مجموعه ای از مشخصات ویژه است که سطح عملکرد و شکاف هزینه را از طریق RAM و دیسک ها به هم مرتبط می سازد و تحقیق فعلی را در این تکنولوژی در چهار سطح خلاصه می کند ...

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه :

سمینار سیستم ردیابی وکاهش حملات عدم دسترسی توزیع شده مبتنی بر ارزیابی کارایی شبکه

سمینار دینامیک های دوستی - مدل سازی روابط اجتماعی از طریق شبیه سازی فازی مبتنی بر عامل

سمینار کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات ، گرایش شبکه های کامپیوتری درس شبکه های کامپیوتری پیشرفته

سمینار عملکرد مکانیزم بروز رسانی محتوای پویا در شبکه های نظیر به نظیر

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید

پیام سیستم

ورود همکاران

رمز عبور را فراموش کرده ام