سمینار شبکه های علامت دار در رسانه های اجتماعی سمینار شبکه های علامت دار در رسانه های اجتماعی

دسته : plan پلان

فرمت فایل : docx

حجم فایل : 1971 KB

تعداد صفحات : 27

بازدیدها : 360

برچسبها : پروژه تحقیق مبانی نظری

مبلغ : 12900 تومان

خرید این فایل

سمینار شبکه های علامت دار در رسانه های اجتماعی

سمینار شبکه های علامت دار در رسانه های اجتماعی

سمینار شبکه های علامت دار در رسانه های اجتماعی

رابطه ی بین کاربران در سایت های رسانه های اجتماعی اغلب انعکاسی از ترکیب تعاملات مثبت و منفی است.در مقایسه با اکثر تحقیقاتی در مورد شبکه های اجتماعی که بیشتر به طور مثبت بر روی بیان و تفسیر لینک های ما بین افراد تمرکز دارد. ما چگونگی شرح و بیان اثرات مثبت و منفی ارتباطات بر روی ساختار رسانه های اجتماعی آنلاین را مورد مطالقه قرار می دهیم. ما تئوری شبکه های علامت دار را از روی روانشناسی اجتماعی مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم. ما فهمیدیم که تئوری کلاسیک تعادل ساختاری، به سمت دستیابی به الگوهای رایج تعاملی میل میکند. اما این همچنین با بعضی از پدیده های طبیعی پایه مغایر است.مشاهدات ما مخصوصا وابسته به نتایجی است که به صورت مستقیم از شبکه های آنلاین بدست می آید. ما سپس تئوری متناوب حالت را که شرح بهتری از لبه علامت دار مشاهده شده را دارد، توسعه می دهیم و یک دید درونی نسبت به مکانیسم های اجتماعی برای ما فراهم می کند. کار ما یکی از اولین ارزیابی های تئوری شبکه های علامت دار در مقیاس بزرگ را فراهم می کند، که از مجموعه داده های آنلاین استفاده می کند.همچنین یک چشم انداز برای استدلال در مورد سایت های رسانه های اجتماعی نیز فراهم می کند.

 

 

کلید واژگان : شبکه های علامت دار، تعادل ساختاری، تئوری حالت، لبه های مثبت و منفی.

 

مقدمه ------------------------------------------------------------1

لینک های مثبت و منفی ------------------------------------------------2

تئوری شبکه های علامت دار تعادل ---------------------------------------2

تئوری شبکه های علامت دار حالت --------------------------------------3

مقایسه دو تا تئوری --------------------------------------------------4

شرح مجموعه داده ها -------------------------------------------------5

تحلیل شبکه های غیرجهت دار -------------------------------------------6

تحلیل شبکه های جهت دار ---------------------------------------------8

زمان بندی و گوناگونی ------------------------------------------------8

فرمول بندی تئوری حالت -----------------------------------------------9

لینک های محتوایی --------------------------------------------------11

ترکیب نقش حالت ---------------------------------------------------12

نتایج بحث شده ----------------------------------------------------13

نتایج ------------------------------------------------------------21

منابع ------------------------------------------------------------22

مقدمه

تحلیل شبکه های اجتماعی یک چشم انداز مفید و سودمند در حوزه ی از کاربردهای محاسبات اجتماعی فراهم می کند. ساختار شبکه های بوحود آمده از همچنین کاربردهایی اشاره به الگوهای درونی این شبکه ها دارد و یک اثر جهانی را در مقیاسی که شناسایی آن سخت است آشکار می کند. در همین زمان یک چالش به صورت مداوم وجود دارد و به عنوان یک دیدگاه مطالعاتی در بحث محاسبات شبکه های اجتماعی  سازگار شده است . کاربران می توانند ارتباطات غنی و توانمند را از طریق این تنظیمات توسعه دهند. در حالی که این تحلیل شبکه ها به طور کلی پیچیدگی ارتباط را با وجود لینک های دو به دو کاهش می دهد.این یک مشکل اساسی تحقیقات است که به عنوان پلی باعث بوجود آمدن وقفه بین ارتباطات فروان و شبکه طبیعی شده است.

تمرکز اصلی کار ما در اینجا بررسی اثر متقابل بین لینک های مثبت و منفی در رسانه های اجتماعی است. اهمیت بعد تحلیل شبکه های اجتماعی آنلاین این است که به طور وسیع کشف نشده اند.با این نسبت چند تا استثنا وجود دارد، تحقیقات بر روی شبکه های اجتماعی آنلاین متمرکز بر روی محتوای این تعاملات است که به طور مثبتی شرح داده شده است.این همان ارتباطی است که مردم با دوستان خود دارند، سرگرم می شوند، دنبال می کنند و همراه می شوند.اما در بسیاری از این تنظیمات مهم است که ارتباطات منفی نیز به طور آشکار رسیدگی شود. مخصوصا مطالعه تعاملات بر روی رسانه های اجتماعی وقتی که: بحث فرم های پر شده بر اثر ناسازگاری، سایت های شبکه های اجتماعی که مخالفت را در کنار رفاقت دارند. توانایی شبکه های اجتماعی در همچنین مواردی شامل، ترکیب تعاملات مثبت و منفی و سازگاری در یک ساختار واحد است .

هدف ما توسعه درک بهتر از نقشی است که ساختار شبکه ها بازی می کنند در مواقعی که بعضی از لینک های ارتباطی بین مردمی مثبت هستند در حالی که بقیه منفی هستند. به عنوان مثال در ارزیابی سایت های آنلاین مانند اپینیونس (Epinions)، که مردم می توانند هر دو ارزیابی مثبت و منفی یا یکی از این دو ارزیابی و یا سایر ارزیابی و نرخ بندی را انجام دهند. در مبحث سایت های آنلاین مانند اسلش دات (Slashdot)، کاربران می توانند به سایر کاربران برچسب دوست یا دشمن بدهند.دیدگاه ما اینجا سازگاری و توسعه تئوری روانشناسی اجتماعی برای تحلیل این نوع شبکه های علامت دار است که از کاربردهای محاسبات اجتماعی بوجود آمده اند.این تئوری ها ما را قادر می سازند که تفاوت بین مشاهدات و پیش بینی پیکربندی هایی از لینک های مثبت و منفی را توصیف کنیم. ما همچنین از تضادهای مابین این تئوری ها استفاده می کنیم برای بیان چگونگی اینکه لینک ها می توانند به طور خاصی برای کاربردهای محاسباتی استفاده شوند،همچنین برای کاربردهای داخلی خودشان استفاده می کنیم. مطالعات ما دانش بهتر و بعضی از اولین ارزیابی های گسترش پذیر از این تئوری های روانشناسی، از طریق مجموعه داده های آنلاین را فراهم می کند.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه :

طرح کارآفرینی راه اندازی شركت قطعات كامپیوتری

كارآفرینی تیرچه وبلوك

کارآفرینی(تولید اسکاج)

شنا

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید

پیام سیستم

ورود همکاران

رمز عبور را فراموش کرده ام